Novinky Co vyrábíme Kontakty Úvod Objednávkový
formulář

 
Záruka vrácení zboží:

Samozřejmostí je pro nás vrácení zboží. Na to máte právo do 15 dnů od převzetí zboží. Je možné vrátit pouze zboží, které je nepoškozené, nepoužívané a v originálním nepoškozeném obalu (pokud je v takovém dodáván). Po vrácení takového zboží Vám bude vrácena plná částka hodnoty zboží, za jakou jste ho u nás zakoupili. Částka vynaložená na přepravu a používání obalových materiálů Vám vrácena nebude.

Záruční doba:

Na veškerý náš sortiment je poskytována záruka 24 měsíců.

Reklamace:

Pokud máte nějaký problém s Vaším zbožím, před jeho odesláním nás prosím informujte na e-mail: joke.cz@tiscali.cz. K reklamovanému výrobku přiložte kopii faktury. Bez ní nebude Vaše reklamace uznána. Zavazujeme na Vaši reklamaci reagovat do 7 dnů od jejího doručení a do 30 dnů ji vyřídit. Pokud bude reklamace uznána za oprávněnou a vadný výrobek bude neopravitelný, nahradíme Vám ho výrobkem novým. Pokud se již tento výrobek nebude dodávat a nebudeme moci zajistit jeho náhradu, vrátíme Vám plnou výši ceny výrobku, za jakou jste ho u nás zakoupil.

Minimální odběr:

2000,-Kč bez DPH

Platební podmínky:

Platba v hotovosti nebo na dobírku (při odběru nad 5000,- Kč bez DPH hradíme poštovné, balné neúčtujeme).

Množstevní slevy:

Platba v hotovosti-1%
Nad 5000,-Kč bez DPH-3%
Nad 10000,-Kč bez DPH-5%
Nad 15000,-Kč bez DPH-8%
Nad 20000,-Kč bez DPH-10%


Při dlouhodobé spolupráci věrnostní bonusy!
Speciální ceníky pro velkoobchody dle odebraného množství kusů od jednotlivého sortimentu v závislosti na kvartálním odběru.

Ceník zašleme po zaslání kopie živnostenského listu(poštou,e-mailem).
 
*** Design by Rosik ***